VLADA VELIKO INTERESOVANJE: Zakazane premijere novog filma Borisa Malagurskog u Doboju i Tesliću - Glas Regije

VLADA VELIKO INTERESOVANJE: Zakazane premijere novog filma Borisa Malagurskog u Doboju i Tesliću

0
novi-filmovi-u-bioskopima-republika-srpska

„Republika Srpska: Borba za slobodu“, dokumentarsni film srpsko-kanadskog režisera i producenta Boris Malagurski će naredne sedmice biti premijerno prikazan u četiri opštine u Republici Srpskoj.

Nakon Novog Grada i Gradiške koji su na programu u utorak i srijedu, film će u četvrtak 27. aprila biti prikazan u Tesliću, a u petak 28. aprila u Doboju.

U Tesliću je premijera filma zakazana u kino sali Doma prosvjete sa početkom u 20 časova.

Nije učitano

Kada je u pitanju Doboj, premijera je planirana sa početkom u 19 časova u amfiteatru Saobraćajnog fakulteta. Informacije i rezervacije za premijeru u Doboju mogu se dobiti na broj telefona 065/596-701.

Nije učitano

Ulaz na premijere u Tesliću i Doboju je besplatan, ali je za premijeru u Doboju potrebno rezervisati karte pozivom na navedeni broj zbog ograničenog broja mjesta.

U prilogu pogledajte trailer za film:

About Post Author

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *