U krugu dobojske firme gorjelo priključno vozilo, slučaj prijavljen policiji
Foto: Arhiva
Dobojskoj policiji je juče u jutarnjim časovima prijavljeno da je došlo do požara na priključnom vozilu u krugu privrednog društva na području ovog grada.
„Požar je lokalizovan od strane pripadnika Teritorijalne vatrogasnospasilačke jedinice Doboj. Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice Doboj 1 zajedno sa inspektorom za eksplozivne materije i poslove zaštite od požara Policijske uprave Doboj.“, navodi se u saopštenju Policijske uprave Doboj i dodaje:
„O svemu navedenom obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj.“
