Sa državnog prvenstva u sportskom plesu BIH u Sarajevu, Plesna škola Stage u Doboj donosi pregršt medalja i pehare - Glas Regije

Sa državnog prvenstva u sportskom plesu BIH u Sarajevu, Plesna škola Stage u Doboj donosi pregršt medalja i pehare

Nije učitano

U Sarajevu je proteklog vikenda održano Državno prvenstvo BIH u sportskom plesu, formacije i solo te Kvalifikacioni turnir u latin i standardnim plesovima, solo i par.

Organizator ovog takmičenja je Plesni klub Astorija Sarajevo i Savez sportskog plesa BIH.

Dobojski plesači bili su veoma uspješni u svojim nastupima, i izborili su se za prva mjesta u velikoj konkurenciji sa klubovima koji u svojim zajednicama imaju neuporedivo veću podršku.

Ovaj klub je zahvaljujući entuzijazmu instruktorke plesa, Vere Tešnjak Subotić i plesača i plesačica kluba sa kojima godinama radi, rezervisao visoko rangirano mjesto za naš grad.

U nastavku su sve titule i medalje koje su plesači donijeli u Doboj:
🏆Viceprvaci BIH u sportsko plesnim formacijama, kategorija Juniori 2
🏆Viceprvaci BIH u sportsko plesnim formacijama, kategorija Juth
🏆Treće mjesto u BIH u sportsko plesnim formacijama, kategorija Juniori 1

Nije učitano

Naši sportsko plesni parovi ostvarili su veliki uspeh na kvalifikacionom turniru u Sarajevu
🏆Leonardo i Lucija🏆
1.mjesto standard d1, 1.mjesto latin d1
🏆Doris i Boris🏆

  1. mjesto d1 standard, 1.mjesto d3 latin
    🏆Jovan i Marina🏆
  2. mjesto standard d1, 2.mjesto latin d1

Državno prvenstvo LA u BIH Juth solo Lajla Halilović se plasirala u finale i zauzela visoko 4.mjesto!🏅
Državno prvenstvo BIH u la plesovima, kategorija juniori 1:
Hana Mešić se plasirala u finale i zauzela visoko 5.mjesto 🏅
Nikolina Lazić se plasirala u finale i zauzela 7.mjesto
Državno prvenstvo BIH u la plesovima, kategorija pioniri 2:
Glorija Nedić se plasirala u finale i zauzela visoko 4.mjesto 🏅
Iva Mijić se plasirala u finale i zauzela 6.mjesto!

Takođe, plesači iz ove škole postigli su odlične rezultate na kvalifikacionom turniru u sportskom plesu, latino i standard, i to sa sljedećim redoslijedom:
🏆Kategorija pioniri 2,ST.
U finale plasirale su se:
1.mjesto Glorija Nedić
2.mjesto Iva Mijć
4.mjesto Branka Bardak
5.mjesto Anđela
8.mjesto Isidora Stanojević
🏆Kategorija Juniori 1,ST
U finale plasirale su se :
2.mjesto Nikolina Lazić
3.mjesto Hana Mešić
5.mjesto Doris Đurđević
6.mjesto Katarina Kovčić
7.mjesto Amela Ularica
🏆Kategorija Juniori 2,ST
4.mjesto Sofija Nedić
🏆Kategorija youth, ST
1.mjesto Jovana Gavrić
🏆Kategorija pioniri 1,LA
3.mjesto Marina Tešanović
🏆Kategorija pioniri 2, LA
3.mjesto Glorija Nedić
4.mjesto Isidora Stanojević
5.mjesto Berina Kruškić
6.mjesto Branka Bardak
7.mjesto Lucija Mišić
🏆Kategorija Juniori 1,LA
3.mjesto Nikolina Lazić
🏆Kategorija Juniori 2,LA
2.mjesto Sofija Nedić
🏆Kategorija jouth, LA
1.mjesto Jovana Gavrić
🏆Kategorija Juniori 1,LA
1.mjesto Doris Đurđević
🏆Kategorija youth, LA
1.mjesto Lajla Halilović

GlasRegije

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *