"POLITIČKI PRITISAK": Nakon odbornika i načelnik Modriče pozvan u policiju - Glas Regije

„POLITIČKI PRITISAK“: Nakon odbornika i načelnik Modriče pozvan u policiju

0
jovica-radulović

Pripadnici policijske stanice u Modriči jutros su priveli dvojicu novoizabranih odbornika,Rista Marića iz Socijalističke partije Petra Đokića i Vedrana Čakarevića iz Srpske demokratske stranke.

Kako saznaje BN iz policijskih izvora, razlog privođenja dvojice odbornika je da se privole da budu dio skupštinske većine oko SNSD-a.

Kako saznajemo, Marić i Čakarević su tokom dana pušteni na slobodu, a krim inspektori iz Banjaluke su ih saslušali zbog navodne anonimne prijave da načelnik Modriče Jovica Radulović iz SDS-a „kupuje “ većinu.

I Marić i Čakarević su još od ranije dio odborničke većine, koja se okuplja oko načelnika Modriče.

Tokom dana, kako saznajemo, i načelnik Modriče dobio je poziv da se sutra javi krim inspektorima u MUP RS u Banjaluci.

Kako saznajemo, Radulović je tokom jučerašnjeg dana napravio skupštinsku većinu od 14 odbornika, među kojima su bila i ova dva odbornika, koji su jutros ekspresno privedeni u Stanicu policije.

Nakon toga je uslijedila i navodna anonimna prijava protiv načelnika i dvojice odbornika, koji su predmet obrade u policiji.

SO Modriča broji 27 odbornika.

(IZVOR: BN portal)

About Post Author

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *