3x3 LIGA SRPSKE: Sarajlije slavile u Doboju - Glas Regije

3×3 LIGA SRPSKE: Sarajlije slavile u Doboju

0
1 mjesto BaRiba (2)

FOTO: S. Živanić

Ekipa “BaRiba” iz Sarajeva za koju igraju Nedim Mustafica, Aldin Muflizović, Berin Gudić i Adnan Arslanagić, pobjednik je 3×3 turnira u Doboju odigranog u sklopu Nikšićko pivo 3×3 lige Republike Srpske.

Ufinalnom susretu nadigrali su ekipu „Inving“ iz Prijedora u sastavu Nikša Milunović, Stefan Milošević, Aleksandar Ivetić i Nenad Jovičić rezultatom 21:13.

Nije učitano

Na turniru u Doboju učestvovalo je 18 ekipa koje su bile raspoređene u šest grupa, a kao nosioci “BaRiba” i „Inving“ su nakon dominacije u grupama, izborili direktan plasman u polufinala.

Četvrtfinale

Medic Plus Modriča – Borovska škola (HR) 22:10

KS Kleopatra  – Premier kladionice 21:18

Polufinale

Inving – Medic Plus Modriča 21:14

KS Kleopatra – BaRiba 18:21

Finale

Inving – BaRiba 13:21

Podsjećamo, samo ekipe iz Republike Srpske na turnirima Nikšićko pivo 3×3 lige Republike Srpske sakupljaju bodove i bore se za nastup na “3×3 tour Austria finals 2022” u Beču.

Naredni turnir Nikšićko pivo 3×3 lige Republike Srpske igra se 14. jula u Kozarskoj Dubici.

S. Živanić

About Post Author

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *