Informacije o ubici iz Mladenovca: Otac mu pukovnik na visokom položaju u vojsci - Glas Regije

Informacije o ubici iz Mladenovca: Otac mu pukovnik na visokom položaju u vojsci

0
20230505072903_770501

​Prema najnovijim neslužbenim informacijama Uroš Blažić, masovni ubica koji je sinoć ubio osmoro ljudi, među kojima je i 14-godišnje dijete, opkoljen je u selu Šepšin i puca na policiju.

U krvavom pohodu prema nekim informacijama upucao je čak 18 ljudi. O Urošu u selu govore da je bio pomalo čudan, ali da niko nije obraćao previše pažnje na to.

Napadač je navodno ušao u sukob s djecom i zato je pucao, kaže svjedok iz Dubone za portal „Nova.rs“.

„Krenuo je od Dubone pucati, pa je obišao još dva sela. Policajac koji ga je pokušao zaustaviti i urazumiti, tek je završio za policajca u Kamenici, je stradao“, ispričao je mještanin.

Mještani Dubone kažu da je napadačev otac bio pukovnik i da je „bio dobar dečko“.

„Nije bio problematičan, uvijek je djelovao kao mirno i dobro dijete. Njegov otac je sad za Vaskrs došao ovdje i kupio prase“, kaže jedan mještanin za „Kurir“.

Otac mu navodno radi u Beogradu, na visokoj poziciji u vojsci.

„Ovo je neviđeno“, kažu mještani. Dodaju da je pucao na tri lokacije, prenosi „Klix“.

About Post Author

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *